česky

Historie


Společnost KARSCH ELEKTRO s.r.o. byla založena na začátku roku 2007 panem Karlem Schmiedem jako společnost s ručením omezeným. Na začátku svého působení na trhu se společnost orientovala na malé a střední zakázky. Velkým milníkem se pro společnost stalo navázání spolupráce s firmou Intermont, Opatrný, s.r.o.


Společnost se osvědčila jako spolehlivý partner při realizaci nejrůznějších zakázek, a proto byla na konci roku 2008 oslovena s nabídkou stát se členem skupiny IOG – Intermont Opatrný Group. Tento krok dává podniku příležitost vstupovat na trh s širším polem působení a tím dostává společnost možnosti realizovat větší projekty i složitější zakázky. Další výhodou spolupráce a spojení se skupinou IOG je jistota a stabilita i v době otřesů na ekonomické scéně. Získali jsme tak možnost nabídnout Vám a našim stálým i potenciálním partnerům komplexnější portfolio služeb, zboží a flexibilnější reagování na Vaše potřeby a přání.


Hlavní náplní společnosti KARSCH ELEKTRO s.r.o. jsou veškeré zakázky z oblasti elektro-projektů a instalací, měření a regulace (dle oprávnění ITI ev.č.:13626/5/06/EZ-M,O-E2/A) a související činnosti. Na základě opakovaných poptávek a požadavků našich klientů poskytujeme jako vedlejší činnost i zámečnické práce, strojní údržbu, vodoinstalace a topenářství.


KARSCH ELEKTRO s.r.o. je spolehlivou a stabilní společností a za svoji dobu působení na trhu dokázala zrealizovat mnoho významných projektů a zakázek o čem se můžete přesvědčit i na těchto stránkách v sekci reference.


Jsme připraveni splnit Vaše veškerá přání a dokázat, že Vaše volba spolupráce s profesionály je správná.AKTUALITY

09.03.20

Vánoční večírek IOG – 29. 11. 2019


09.03.20

Volejbalový turnaj IOG – 31. 8. 2019


DOKUMENTY

RYCHLÝ KONTAKT

KARSCH ELEKTRO s.r.o.

Sídlo: Vrskmaň 74, 431 15 Vrskmaň
IČ: 273 10 159

E-mail: karsch@karsch-elektro.cz
Telefon: +420 777 553 222
Copyright © 2020, KARSCH ELEKTRO s.r.o. Všechna práva vyhrazena.
Vytvořilo ACUARO s.r.o.